Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Projekt UPP zakwalifikowany do finansowania w ramach programu Erasmus+ KA107 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Projekt UPP zakwalifikowany do finansowania w ramach programu Erasmus+ KA107

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, pozyskał środki finansowe w wysokości 109 730 EUR na realizację projektu współpracy edukacyjnej z krajami partnerskimi na lata 2020-2023, rozszerzając ofertę o kolejne zagraniczne uczelnie. 

 

Akcja KA107 „Mobilność edukacyjna” w programie Erasmus+ polega na wymianie pracowników z krajów programu (UE) z uczelniami partnerskimi z innych  regionów świata. Do udziału w projekcie, UPP zaprosił uczelnie wyższe z Algierii, Bośni i Hercegowiny, Chin, Korei Pd. oraz z Ukrainy.  
 

Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii reprezentowany przez Wydziałowego Koordynatora programu Erasmus+ prof. UPP dr hab. Janettę Niemann i prof. dr hab. Jean Diatta otrzymał dofinansowanie w wysokości 36 600,00 EUR na realizację mobilności edukacyjnej z Uniwersytetem El Oued w Algierii. Pozwala to na realizację 20 mobilności, tzn. 10 przyjazdów z uczelni partnerskich i 10 wyjazdów z naszych wydziałów. 

Zgodnie z założeniami projektu, uczestnicy mobilności zarówno z uczelni partnerskich, jak i UPP otrzymują stypendium wypłacane przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na podstawie umowy finansowej, jaką Uniwersytet podpisał z Narodową Agencją Programu Erasmus+. 

W dniach 17-21 października 2022 roku, pięciu Profesorów z Uniwersytetu ECHAHID HAMMA LAKHDAR UNIVERSITY - El OUED (ALGERIA) będzie gościło na naszym Uniwersytecie. Serdecznie zapraszamy na wykłady zagranicznych Gości! 
Serdecznie zapraszamy.

 

Prof. UPP Dr hab. Janetta Niemann (PULS) 
Prof. Dr hab. Jean Diatta (PULS) 
Mgr Joanna Pietrzak 

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon BIOGRAMS247.74 KB
PDF icon PROGRAM 395.24 KB

WYDZIAŁY