Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Admin - blog | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Admin - blog

Zmiana terminu przyjmowania wniosków w ramach konkursu na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w ramach projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0"

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od działań Centrum Innowacji i Transferu Technologii związanych z procedurą ubiegania się o zwiększenie dofinansowania przyznawanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki na realizację projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0” informujemy, iż:

skróceniu ulega pierwotny termin składania Wniosków konkursowych na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w projekcie „Inkubator Innowacyjności 4.0” w ramach naboru ogłoszonego w dniu 07.07.2023 r.

 

 

II wydanie publikacji pn. „Proces komercjalizacji wyników B+R. Wybrane zagadnienia prawne” autorstwa dr Izabeli Pietrzak

W ramach projektu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0” ukazało się II wydanie publikacji  dr Izabeli Pietrzak - Zastępcy Dyrektora CIiTT pn. „Proces komercjalizacji wyników B+R. Wybrane zagadnienia prawne”.

 

KOMUNIKAT nr 2/2023 z dnia 4 maja 2023 r. Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w sprawie usług rzecznika patentowego

Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Centrum Innowacji i Transferu Technologii uprzejmie informuje, iż z dniem 30 kwietnia 2023 r. wygasła umowa na pomoc prawną i techniczną w sprawach własności przemysłowej świadczona przez rzecznika patentowego (w postępowaniach krajowych).

 

ERASMUS+ zagraniczne wyjazdy nauczycieli akademickich w celach dydaktycznych  REKRUTACJA

W ramach projektu Erasmus+ KA131_2022, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ogłasza nabór nauczycieli akademickich (ze stopniem min. doktora) na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelniach partnerskich lub prowadzenia zajęć (4 h) połączonych z udziałem  w  szkoleniu (oferowanym przez uczelnię partnerską) podnoszącym kompetencje dydaktyczne (4 h).

 

Strony

Subskrybuj RSS - Admin - blog

WYDZIAŁY