Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Marzec 2017 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Marzec 2017

kwi
23
kwi/23 10:00 - kwi/26 18:00

Biocentrum przy ul. Dojazd 11 

XX Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Inauguracja Festiwalu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbędzie się w budynku Biocentrum przy ul. Dojazd 11 o godz. 10.00. Festiwal otworzy prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz – Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, a wykład inauguracyjny poprowadzi prof. dr hab. Danuta Górecka, która w swoim wykładzie „Błonnik pokarmowy – potrzeba czy moda?” opowie o jego zaletach zdrowotnych. 

mar
24
mar/24 10:00 - mar/26 19:00

MTP w Poznań

Uniwersytet Przyrodniczy na MTP

W najbliższy weekend, na terenie MTP w Poznaniu  odbędą się doroczne Targi Edukacyjne oraz Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej. To impreza, która przyciąga wszystkich pragnących dowiedzieć się jak najwięcej o ofercie edukacyjnej nie tylko poznańskich uczelni, a także zapoznać się z nowościami uczelnianych wydawnictw naukowych.   Naszą uczelnię reprezentuje Dział Marketingu i Komunikacji oraz Dział Wydawnictw.   Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach:

mar
23
mar/23 12:00

Sala im. St. Jankowskiego (106) w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 31

Wykład Dr Krzysztofa Durkalca-Michalskiego

POLSKIE TOWARZYSTWO NAUK ŻYWIENIOWYCH
Oddział Poznański

zaprasza na wykład

Dr Krzysztofa Durkalca-Michalskiego
Katedra Higieny Żywienia Człowieka
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
„Znaczenie suplementacji kwasem beta-hydroksy-beta-metylomasłowym (HMB) w żywieniu człowieka”

 

mar
22
mar/22 09:30 - mar/22 17:00

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34

Porozmawiajmy o Energii Przyszłości

Niższe rachunki za energię, czyste powietrze i wyższy standard życia lokalnych społeczności to tylko niektóre korzyści płynące z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. W krajach Europy Zachodniej są one oczywiste, w Polsce natomiast OZE i technologie sprzyjające efektywności energetycznej to ciągle zagadnienia kojarzone raczej z dużymi wydatkami, niż oszczędnościami. Zupełnie błędnie.

mar
22
mar/22 09:00

Katedra Inżynierii Wodnej i Sanitarnej 
Poznań, ul. Piątkowska 94

Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej współczesnego

Katedra Inżynierii Wodnej i Sanitarnej z okazji dorocznych Światowego DNIA WODY, w dniu 22 marca br., po raz trzeci organizuje sesję naukowo-techniczną. Tym razem pod hasłem „Water and Wastewater”, poświęconą wymianie wiedzy i doświadczeń między nauką i praktyką.

WYDZIAŁY