Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Styczeń 2023 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Styczeń 2023

wrz
17
wrz/17 10:00 - wrz/20 15:00

Poznań

19. Międzynarodowy Kongres EUROFEDLIPID "Fats, Oil and Lipids: from Raw Materials to Consumer Expectation"

17-20 września 2023 r. w Poznaniu odbędzie się  Międzynarodowy Kongres Naukowy EuroFedLipid. Głównym organizatorem konferencji jest European Federation for the Science and Technology of Lipids wraz z Sekcją Chemii i Technologii Tłuszczów Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności oraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. W ramach Konferencji odbędą się wykłady plenarne oraz spotkania w 20 różnych sekcjach tematycznych.

lut
16
lut/16 08:30 - lut/16 14:30

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Biocentrum, ul. Dojazd 11

Zostań Ekonomistą czyli Dzień Współpracy na Wydziale Eknomicznym

Organizatorzy Dnia Współpracy na Wydziale Ekonomicznym

Dzień Współpracy Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu to wydarzenie adresowane do uczniów szkół średnich, którzy chcą poznać specyfikę studiów na Wydziale. Doświadczenia absolwentów WE UPP dowodzą, że posiadanie solidnej wiedzy ekonomicznej, z jednoczesną znajomością specyfiki branży rolno-żywnościowej, znacznie poszerza możliwości zatrudnienia i wpisuje się w aktualne potrzeby gospodarki oraz życia społecznego Wielkopolski, kraju i Europy.

sty
27
sty/27 12:00 - sty/27 14:00

Sala wykładowa Katedry Chemii,

ul. Wojska Polskiego 75.

Wykład otwarty w Katedrze Chemii pt.: „Elektrochemiczne badania i oznaczanie związków biologicznie czynnych w próbkach pochodzenia naturalnego”

Serdecznie zapraszamy Pracowników, Doktorantów i Studentów na wykład otwarty w Katedrze Chemii pt.: „Elektrochemiczne badania i oznaczanie związków biologicznie czynnych w próbkach pochodzenia naturalnego”, który poprowadzi dr Konrad Rudnicki z Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.

sty
26
sty/26 15:00 - sty/26 17:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Collegium Maximum
sala A, parter
ul. Wojska Polskiego 28

sty
23
sty/23 11:00 - sty/23 12:00

Collegium Maximum
Hol, przy sali wykłdowej A
ul. Wojska Polskiego 28

Uroczystość ponownego odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej pamięci Profesora Wiktora Schramma

Dziekan Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na uroczystość ponownego odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej pamięci Profesora Wiktora SchrammaProfesora Uniwersytetu Poznańskiego i Wyższej Szkoły Rolniczej w Poznaniu

sty
17
sty/17 18:30

Kościół św. Jana Vianney'a

Zaproszenie na Mszę Świętą

Wzorem lat ubiegłych, po raz 40 z kolei

PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW
UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

serdecznie zapraszamy do kościoła św. Jana Vianney’a
17 stycznia 2023r. o godz. 1830
na Mszę Świętą 

oraz spotkanie 
z Księdzem Biskupem Grzegorzem Balcerkiem,
połączone z łamaniem się opłatkiem.

Duszpasterstwo Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
 

sty
11
sty/11 09:30 - sty/11 11:30

Kolegium Rungego

ul. Wojska Polskiego 52

 

Wykład otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Centrum Innowacji i Transferu Technologii serdecznie zaprasza na kolejny wykład otwarty w ramach projektu STARTUPP! PULS, realizowanego w związku otrzymanym grantem: U.S. Embassy and Consulate in Poland grants program-Innovation and entrepreneurship support in Poland (#WAW-NOFO-FY22-03). 

sty
10
sty/10 10:00 - sty/10 15:00

Demoday - poznaj innowatorów i ich nowatorskie rozwiązania

Grafika przedstawiająca logo DemoDay

Czy można pozbyć się plastiku z naszego środowiska? Jak przekształcić pojazd użytkowy w kampera? Czym jest gorset 3d do leczenia skoliozy? Odpowiedzi na te pytanie i jeszcze wiele innych nowatorskich pomysłów zaprezentuje dziesięciu innowatorów w ramach DEMODAY. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą innowacyjnych produktów i dopracowanych modeli biznesowych.

WYDZIAŁY