Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Baza CAB Abstracts with Full Text - dostęp testowy do 10 lipca 2022 r. | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Baza CAB Abstracts with Full Text - dostęp testowy do 10 lipca 2022 r.

Baza CAB Abstracts with Full Text, przygotowana we współpracy z ekspertami z CABI, zapewnia dostęp do światowej literatury z zakresu nauk przyrodniczych.

Baza CAB Abstracts with Full Text, przygotowana we współpracy z ekspertami z CABI, zapewnia dostęp do światowej literatury z zakresu nauk przyrodniczych. Obejmuje tematy z zakresu stosowanych nauk przyrodniczych - od rolnictwa, środowiska i nauk weterynaryjnych, po ekonomię stosowaną, rekreację/turystykę i żywienie. Zawartość bazy obejmuje 1,238 aktywne czasopisma pełnotekstowe, z pośród których 978 to aktywne, pełnotekstowe czasopisma bez embarga. CAB Abstracts with Full Text obejmuje kluczowe tematy z zakresu nauk przyrodniczych, w tym rolnictwo, środowisko naturalne, nauka o żywności, zdrowie człowieka, mykologia, odżywianie, nauki o roślinach, nauki weterynaryjne.

 

Dostęp do bazy po zalogowaniu przez serwer HAN

 

http://han.up.poznan.pl/han/cab-abstracts-with-full-text/

 

Baza została również dodana na platformę EBSCOhost  http://han.up.poznan.pl/han/ebsco/ oraz do przeszukiwania w wyszukiwarce EDS i są dostępne dla użytkowników po zalogowaniu przez serwer HAN.

 

WYDZIAŁY