Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Komunikat PTTK nr 1/2022 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Komunikat PTTK nr 1/2022

Koło PTTK Pracowników UP zaprasza wszystkich pracowników Uczelni wraz z rodzinami na kolejną (pierwszą po jubileuszowej, a zapowiedzaną jeszcze w 2019 r.) wycieczkę „W NIEZNANE”.

Koło PTTK Pracowników UP zaprasza wszystkich pracowników Uczelni wraz z rodzinami na kolejną (pierwszą po jubileuszowej, a zapowiedzaną jeszcze w 2019 r.) wycieczkę „W NIEZNANE”.

 

Wycieczka odbędzie się w sobotę, 26. marca br. Prowadzi dr inż. Włodzimierz Łęcki. Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu przed Coll. Max. (obok szklarni). Powrót do Poznania około godz. 18:00. Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność i sami się ubezpieczają, ale członkowie PTTK z opłaconymi składkami są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków (https://www.pttk.pl/menu-turysty-ubezpieczenia). Rezerwacja miejsc tylko po opłaceniu uczestnictwa.

 

Odpłatność: 60,- zł (w tym obiad i wstęp do zwiedzanych obiektów; taniej, niż było planoiwane na rok 2020). W przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce i braku chętnych na liście rezerwowej wpłata nie ulega zwrotowi. Zapisy przyjmowane będą w lokalu Koła PTTK (w niskiej części Rektoratu, obok kas UP) w następujących terminach (w pierwszym terminie członkowie PTTK mogą opłacić składki, proszę przynieść legitymacje):

 

poniedziałek 07.03. w godz. 13.00 - 13.45,

środa 09.03. w godz. 13.00 - 13.45.

 

Po tym terminie informacje telefoniczne (kom. 501 802 124).

 

Zapisanie się na imprezę jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (wyłącznie dla celów związanych z jej organizacją) oraz na ewentualne udostępnienie zdjęć w gablocie PTTK.

 

Prezes Koła PTTK
dr hab. inż. Jerzy Świgoń

 

WYDZIAŁY