Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności

Serdecznie zapraszamy na webinarium online pt. „Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych”, organizowane przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 21 marca 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

 

Serdecznie zapraszamy członkowie grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni oraz przedstawicieli uczelni (studentów, wykładowców a także pozostałych pracowników) do udziału w webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności”, organizowanego przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 25 maja 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

 

Podczas webinarium omówione zostanie badanie, zrealizowane w ramach działań Grupy roboczej ds. SOU, które miało na celu weryfikację zakresu wdrażania zasad społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju na uczelniach europejskich oraz sposobów ich upowszechniania. Analizę oparto na autorskim narzędziu oceny, zawierającym 16 kryteriów. W badaniu przeanalizowano 130 uniwersytetów z 47 krajów europejskich.

 

Ponadto poruszony będzie także temat uczestnictwa polskich szkół wyższych w międzynarodowych rankingach uczelni dotyczących zrównoważonego rozwoju na przykładzie rankingu THE Impact.

 

Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa poprzez poniższy link ZOOM, który umożliwi zabranie głosu w sesji pytań i odpowiedzi (sesja otwarta dla członków Grupy roboczej oraz przedstawicieli uczelni – sygnatariuszy Deklaracji SOU).

 

Dołącz do spotkania Zoom

https://mfipr.zoom.us/j/96692155170?pwd=MFQ3bDRVNm9BYWIyVkp1enVydkZSQT09

 

Osoby, które nie będą korzystały z ZOOM, mogą śledzić transmisję na YouTube oraz Facebooku Ministerstwa, 25 maja 2023 r, od godz. 11:00.

 Pod tymi linkami dostępne będzie także nagranie z wydarzenia po jego zakończeniu.

 

 Informacje o wydarzeniu dostępne są także na stronie Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni.

 

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon Agenda spotkania139.35 KB

WYDZIAŁY

Partnerzy