Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wtorek, Wrzesień 26, 2023

wrz
26
wrz/26 09:00 - wrz/27 14:00

Poznański Salon Maturzystów 2023

W dniach 26-27 września br. w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej odbędzie się kolejna edycja Poznańskiego Salonu Maturzystów organizowanego przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy" . W czasie tego wydarzenia, uczelnie wyższe z kraju, głównie z Wielkopolski, zaprezentują swoją ofertę edukacyjną na kolejny rok akademicki. 

 

Obok strefy wystawienniczej, dla odwiedzających zostały przygotowane także prezentacje poznańskich uczelni oraz wykłady dotyczące zasad i przebiegu przyszłorocznej matury z różnych przedmiotów prowadzone przez ekspertów z OKE Poznań. 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na parterze Centrum Wykładowo-Konferencyjnego PP, gdzie studenci i pracownicy uczelni odpowiedzą na nurtujące młodzież pytania, udzielą porad w zakresie wyboru kierunku studiów, który jest najbardziej spójny z zainteresowaniami i predyspozycjami kandydatów, pomogą w zaplanowaniu ścieżki kariery i udzielą wszelkich informacji odnośnie specyfiki kierunków, przebiegi studiów, możliwości spędzenia czasu wolnego i rozwijania swoich pasji.

Będzie można także poznać Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu  podczas prezentacji zaplanowanej w godzinach i wziąć udział w konkursie, gdzie na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - 26 września w godzinach 10.00-10.30, sala nr 2, 27 września w godz. 11.00-11.30, sala nr 2. 

 

Szczegółowy program Salonu Maturzystów oraz katalog wystawców znajduje się na stronie www. 

WYDZIAŁY