Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Piknik z okazji 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Piknik z okazji 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych

cze
14
cze/14 16:30 - cze/14 22:30

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Ogród Dendrologiczny, Kampus Cieszkowskich

ul. Wojska Polskiego 71E

14 czerwca w godzinach popołudniowych na zielonych terenach Ogrodu Dendrologicznego odbędzie się piknik zorganizowany z okazji obchodów 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych dla pracowników UPP i ich rodzin.

Od 16.30 do 22.30 na odwiedzających czeka moc atrakcji, przygotowanych przez Centrum Kultury Studenckiej UPP, m.in.: występy naszych zespołów artystycznych i zaprzyjaźnionych kapel, artystów z Teatru PULS. W godzinach wieczornych wystąpi zespół GOLDEN COLLECTIVE. Pracownicy Ogrodu Dendrologicznego i uczelni oraz studenci zadbali z kolei o relaks i aktywne spędzanie czasu wolnego. 

 

Przez cały czas trwania pikniku dla młodszego i starszego audytorium dostępne będą strefy sportowo-rekreacyjne oraz edukacyjne, m.in. przejażdżki konne (wierzchem i zaprzęgiem), strefa UpNap  zawierająca  takie elementy jak: kopuła geodezyjna zaprojektowana specjalnie by wytrzymywała wiszące hamaki, slack line - zabawa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, trickboards  - zabawa na desce położonej na wałku czy  lewitujące biblioteki -  półki z książkami "wyrastające" z drzew. 

 

Dla aktywnych sportowo przygotowano m.in. konkurencje sprawnościowe (budowa wieży z kontenerów od piwa) i tor łuczniczy, z kolei dla miłośników przyrody spacery ornitologiczne, ekologiczne koło fortuny, ciekawostki o drewnie czy leśne puzzle. 

 

Niewątpliwą atrakcją będzie także wizyta w aphiinhalatorium, gdzie będzie można skorzystać z inhalacji powietrzem z ula. 

 

W czasie trwania pikniku będzie można także zregenerować siły korzystając ze strefy gastronomicznej. 

 

 

Zapraszamy serdecznie do świętowania z nami 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych. WSTĘP WOLNY. 

 

Wejście na piknik od ul. Warmińskiej, od strony Lasu Golęcińskiego (za "Sosenką") i przy Kolegium Cieszkowskich. 

Parking dla samochodów (bezpłatny) - ul. Warmińska 1. 

 

Grażyna Adamczyk
Dział Marketingu i Komunikacji

 

 

 

 

 

WYDZIAŁY