Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Piknik dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Piknik dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

cze
24
cze/24 16:30 - cze/24 23:00

Ogród Dendrologicvznu UPP, Polana Edukacyjna

Zapraszamy wszystkich pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wraz z rodzinami na Piknik, który odbędzie się 24 czerwca br. na Polanie Edukacyjnej Ogrodu Dendrologicznego UPP.

Przez cały czas trwania pikniku dla młodszego i starszego audytorium dostępne będą strefy sportowo-rekreacyjne oraz edukacyjne, w tym  występy uczelnianych zespołów artystycznych, gry, zabawy, konkursy, rywalizacje sportowe i  wiele innych przyjemności.

 

W godzinach wieczornych niezwykłych wrażeń dostarczy biesiadnikom ZPiT Łany im. W. Kaszubkiewicza, który przygotował widowisko plenerowe „Noc Kupały” oraz zespół Brass Band Golden Collective, który w fantastycznych popisach na instrumentach dętych zagwarantuje niepowtarzalny show.

 

W czasie trwania pikniku będzie można także zregenerować siły korzystając ze strefy gastronomicznej. 

Dla pracowników dostępne są vouchery na poczęstunek, które  można odbierać w dniach 20-21 czerwca br. w Dziale Osobowym i Spraw Socjalnych.

 

Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu wolnego w zielonej scenerii Ogrodu Dendrologicznego.  Zaczynamy o godzinie 16.30. Wejście od ul. Warmińskiej 1 i Kolegium Cieszkowskich.

 

 

 

WYDZIAŁY