Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkanie z Gwiazdorem dla młodszych dzieci... | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Spotkanie z Gwiazdorem dla młodszych dzieci...

sty
20
sty/20 15:00 - sty/20 18:00

Kolegium Rungego

Uwaga, uwaga! Gwiazdor przybędzie do Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Spotkanie z Gwiazdorem dla młodszych dzieci pracowników UPP

Rada Zakładowa ZNP przy życzliwej pomocy JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego zapraszają do wspólnej zabawy członków naszego Związku oraz pracowników UPP z młodszymi dziećmi na spotkanie z Gwiazdorem. Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 r. w Kolegium Rungego w godzinach od 1500 do 1800.

 

Zapewniamy animatorów – Gwiazdora i Śnieżynkę, którzy zorganizują miło czas dla naszych milusińskich i ich rodziców. Przewidziane są gry, konkursy i wspólne zabawy. Gwiazdor opowie świąteczną opowieść, lecz by mógł wypełnić swoje główne zadanie i rozdać dzieciom prezenty, prosimy Rodziców o przygotowanie skromnych podarków we własnym zakresie. Podarki powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

 

Ważne - aby impreza się udała, prosimy chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu o zadeklarowanie swojego uczestnictwa w sekretariacie ZNP, Kolegium Maximum IV piętro, pok. 403  lub telefonicznie (tel. wew. 70-49) do 09 stycznia 2018 r. w godzinach od 9 00 do 1200.

 

W imieniu Rady Zakładowej ZNP

Prezes
Dr hab. Wojciech Kowalkowski

 

WYDZIAŁY