Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Targi Edukacyjne na MTP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Targi Edukacyjne na MTP

mar
06
mar/06 09:00 - mar/08 16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Głogowska 14

 

Kolejna edycja Targów Edukacyjnych odbędzie się w dniach 6-8 marca 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Uczniowie i przyszli studenci mogą poznać ofertę liczych uczelni, szkół średnich i placówek edukacyjnych. Znajdą odpowiedź na pytanie "Jaki profil wybrać? Sportowy, językowy, artystyczny czy zawodowy?". Dowiedzą się jak rozpocząć edukację za granicą naszego kraju. W 2019 roku swoją ofertę prezentowały szkoły z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii i Luxemburga. Odwiedzajacy targi wezmą udział w ciekawych prelekcjach, prezentacjach i wykładach. Podczas Targów Edukacyjnych swoje umięjętności prezentują uczniowie szkół zawodowych m.in.: samochodowych, gastronomicznych czy poligraficznych.

Nauczyciele i pedagodzy poznają najnowsze technologie w edukacji, innowacyjne metody nauczania, a także aktualną ofertę szkoleń oraz kursów dodatkowych. Zapraszamy do udziału w licznych konferencjach, warsztatach i inspirujących wykładach.

Wśród wystawców nie moze zabraknąć Uniwersytettu Przyrodniczego w Poznaniu, który dla odwiedzających przygotował wielke atrakcji i pakiet przydatnych informacji. 

WYDZIAŁY