Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu UPP nominowany do tytułu SYMBOL 2020 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu UPP nominowany do tytułu SYMBOL 2020

Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu otrzymał nominację do tytułu Symbol 2020 za realizację projektu „Opracowanie linii innowacyjnych pełnowartościowych zastępników produktów mięsnych na bazie surowców roślinnych z zastosowaniem dodatków funkcjonalnych”. Kierownikiem nominowanego projektu jest dr inż. Przemysław Kowalczewski z Katedry Technologii Żywności Pochodzenia Roślinnego UPP.

 

Symbol to ogólnopolski program promocyjny prowadzony od 10 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Program Symbol, prowadzony w oparciu o ścisłą metodologię, jest programem potwierdzającym najwyższą jakość, skuteczność zarządzania i polityki zrównoważonego rozwoju. W ciągu dziewięciu edycji laureatami programu Symbol zostało ok. 500 instytucji. Laureaci programu to firmy i instytucje, cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji.

 

Iwona Cieślik
Rzeczniczka prasowa UPP

WYDZIAŁY