Podczas ostatniego (21 grudnia), IV posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego JM Rektor Jan Pikul, w towarzystwie dziekanów poszczególnych wydziałów, wręczył nagrody i listy gratulacyjne studentom wyróżniającym się w nauce i aktywnej działalności społecznej na rzecz środowiska studenckiego naszej uczelni.
Podczas ostatniego (21 grudnia), IV posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego JM Rektor Jan Pikul, w towarzystwie dziekanów poszczególnych wydziałów, wręczył nagrody i listy gratulacyjne studentom wyróżniającym się w nauce i aktywnej działalności społecznej na rzecz środowiska studenckiego naszej uczelni.
Nagrody pieniężne otrzymali:
Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii
- Szymon Rutecki z kierunku biotechnologia
- Daria Nowak z kierunku inżynieria rolnicza
- Agata Stecyk z kierunku ochrona środowiska
- Violetta Szuba z kierunku rolnictwo
Wydział Leśny
- Mateusz Dąbrowski z kierunku leśnictwo
- Weronika Mysiak z kierunku leśnictwo
- Martyna Rębacz z kierunku leśnictwo
Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach
- Patrycja Kaźmierczak z kierunku zootechnika
- Dorota Dziurleja z kierunku zootechnika
- Magdalena Gałęska z kierunku zootechnika
Wydział Technologii Drewna
- nagroda zespołowa: - Katarzyna Jackowska, Katarzyna Juszczyk z kierunku projektowanie mebli
Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
- Kornel Michalak z kierunku ogrodnictwo
Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu
- Emilia Ewa Zawieja z kierunku dietetyka
- Adam Maria Bałwas z kierunku technologia żywności i żywienie człowieka
- Paulina Luiza Wiza z kierunku towaroznawstwo
Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej
- Mikołaj Sobieraj z kierunku gospodarka przestrzenna
Wydział Ekonomiczno-Społeczny
- Bartłomiej Bajan z kierunku ekonomia
- Krystian Bensch z kierunku ekonomia
- Maja Śniegowska z kierunku ekonomia
- z inicjatywy prorektora ds. studiów nagrodę zespołową uzyskały
Laura Żądło z kierunku inżynieria i gospodarka wodna
Anna Kołacz z kierunku ogrodnictwo
Listy gratulacyjne otrzymali:
Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii
- Magdalena Natalia Kubiak z kierunku biotechnologia
- Bożena Nowak z kierunku ekoenergetyka
- Magdalena Mendyk z kierunku ochrona środowiska
- Magdalena Gumienna z kierunku Rolnictwo:
Wydział Leśny
- Emilia Gurlaga z kierunku leśnictwo
- Małgorzata Hoppe z kierunku leśnictwo
- Agnieszka Urbaniak z kierunku leśnictwo
Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierząt
- Ewelina Andrzejewska z kierunku zootechnika
- Aneta Konieczna z kierunku zootechnika
- Ewelina Krystkowiak z kierunku zootechnika
Wydział Technologii Drewna
- Mateusz Starosta z kierunku projektowanie mebli
- Sebastian Stachowiak z kierunku technologia drewna
Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu
- Agata Ziółek z kierunku dietetyka
- Michał Kazimierczak z kierunku technologia żywności i żywienie człowieka
- Magdalena Majerowska z kierunku technologia żywności i żywienie człowieka
Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej
- Patryk Losik z kierunku gospodarka przestrzenna
- Aleksandra Zamkowska z kierunku gospodarka przestrzenna
Wydział Ekonomiczno-Społeczny
- Przemysław Cieślak z kierunku ekonomia
- Weronika Wyduba z kierunku ekonomia
- Dominika Chojnacka z kierunku finanse i rachunkowość
- Weronika Grochowska z kierunku finanse i rachunkowość
Nagrodzonym studentom – gratulujemy!