Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja. | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja.

"Konferencja naukowo-techniczna. Uniwersytet w czasach pandemii - nauka, dydaktyka, administracja" jest kontynuacją projektu zainicjowanego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (UPP) w roku 2020, który był odpowiedzią na zaistniałą sytuację naukowo-dydaktyczną oraz społeczno-gospodarczą związaną z pandemią COVID-19. 

 

Celem drugiej edycji konferencji (09 grudnia 2022 roku) będzie wymiana doświadczeń i wskazanie nowych obszarów badawczych związanych ze zmieniającą się sytuacją epidemiczną w kraju i na świecie. W ramach konferencji kontynuowana będzie popularyzacja osiągnięć naukowych, pracy naukowców, badań naukowych i prac rozwojowych oraz promocji nauki, pod wpływem zmieniającej się rzeczywistości. 
W czasie konferencji zostaną zaprezentowane również problemy związane ze zmianami organizacyjnymi w dydaktyce, spowodowanymi rozwojem pandemii. Konferencja będzie również okazją do integracji środowiska pracowników naukowych i dydaktycznych, studentów oraz specjalistów zaangażowanych w różnych działach administracji oraz zaproszeniem do udziału dyskusji akademickiej całego społeczeństwa.

 

Z uwagi na planowany udział osób niezwiązanych z nauką, ale zainteresowanych tematyką badań realizowanych w okresie pandemii konferencja ta będzie okazją do ukazania w przystępny sposób przydatność wiedzy naukowej. Uczestnictwo doktorantów i studentów umożliwi upowszechnianie tradycji społeczności akademickiej. Konferencja odbędzie się w systemie hybrydowym, a udział w niej będzie bezpłatny. Konferencja będzie się odbywała za pośrednictwem platformy webinaryjnej, przy jednoczesnym streamingu online na kanale YouTube oraz stronie www Uczelni, dając możliwość szerokiej rzeszy osób udziału w wydarzeniu. W zależności od sytuacji epidemicznej będzie można również wziąć udział w konferencji stacjonarnie na terenie Uniwersytetu. 

 

Termin: 9 grudnia 2023 r.

Miejsce: hybrydowo - online i Biocentrum UPP ul. Dojazd 11

 

WYDZIAŁY