Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Stypendia Santander #LifeLongLearning | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Stypendia Santander #LifeLongLearning

Ruszyły nabory na nowe Stypendia Santander pod hasłem #LifeLongLearningi promują ideę uczenia się przez całe życie.

W 2021 roku wsparcie i  wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym. 

Ruszyły nabory na nowe Stypendia Santander pod hasłem #LifeLongLearningi promują ideę uczenia się przez całe życie.

W 2021 roku wsparcie i  wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, aplikowanie oraz informowanie studentów o projektach, które są zbieżne z prowadzonymi przez Państwa zajęciami. 

Zwracamy Państwo szczególną uwagę na program Studencki Nobel, który ma za zadanie nagrodzić najlepszych studentów w 9 kategoriach, m.in. naukowych, społecznych i artystycznych. Z przyjemnością zobaczymy studentów naszej uczelni na podium prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez studentów dla studentów.

 

 

Aktualnie trwające nabory to:

 

Studencki Nobel
To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021

 

 

Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling - Ironhack
300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej. 
Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack

 

 

Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council
5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.

Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-bri...

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK
50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. 

Aplikować można  do 21 marca 2021 r. godz. 23.00 
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021

 

Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades
To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne
dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe
20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r.. godz. 23.00 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: santander.universidades@santander.pl

 

WYDZIAŁY