Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wycieczka „W NIEZNANE” | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wycieczka „W NIEZNANE”

Koło PTTK Pracowników UP zaprasza wszystkich pracowników Uczelni wraz z rodzinami na kolejną wycieczkę „W NIEZNANE”.

Wycieczka odbędzie się w sobotę, 23. marca br. Prowadzi dr inż. Włodzimierz Łęcki. Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu przed Coll. Max. (obok szklarni). Powrót do Poznania przed godz. 20:00. Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność i sami się ubezpieczają, ale członkowie PTTK z opłaconymi składkami są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków (https://pttk.pl/ubezpieczenie-nnw-czlonkow-pttk-z-oplacona-skladka-czlonkowska-w-okresie-trwania-umowy-01-04-2023-31-03-2026/).

 

Rezerwacja miejsc tylko po opłaceniu uczestnictwa.

 

Odpłatność: 80,- zł (w tym obiad i wstęp do zwiedzanych obiektów). W przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce i braku chętnych na liście rezerwowej wpłata nie ulega zwrotowi. Zapisy przyjmowane będą w lokalu Koła PTTK (w niskiej części Rektoratu, obok kas UP) w następujących terminach (w pierwszym terminie członkowie PTTK, możliwość opłacenia składek, proszę przynieść legitymacje):

- piątek 15.03. w godz. 12.00 - 12.45,

- poniedziałek 18.03. w godz. 12.00 - 12.45.

 

Po tym terminie informacje telefoniczne (kom. 501 802 124).

 

Zapisanie się na imprezę jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (wyłącznie dla celów związanych z jej organizacją) oraz na ewentualne udostępnienie zdjęć w gablocie PTTK.

 

Prezes Koła PTTK

dr hab. inż. Jerzy Świgoń

WYDZIAŁY