Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Ponad 10 000 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander #NeverStopLearning | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Ponad 10 000 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander #NeverStopLearning

Rozwój kompetencji oraz uzyskiwanie różnych certyfikatów i dyplomów jest bardzo dobrze widziane przez pracodawców. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się bezpłatnymi kursami w ramach Stypendiów Santander.

Grafika przedstawiająca młdych ludzi z hasłem "Ponad 10 000 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander #NeverStopLearning

Obecnie trwają nabory na:
  • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023

10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.

Aplikuj do 14 maja 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2023

 

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Inwestowanie na giełdzie SGH & GPW  

400 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zostaną poruszone zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. 40-tu najlepszych uczestników weźmie udział w jednodniowych warsztatach w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 30 marca br.  

Link do naboru:  https://app.becas-santander.com/pl/program/sgh_gpw_2023

 

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Przedsiębiorczości UMCS 2023

500 miejsc na cykl spotkań z ekspertami na temat nowoczesnych technologii takich jak automatyzacja, robotyzacja, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja i ich wpływ na społeczeństwo oraz rynek pracy. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie zawody mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć, a jakie kompetencje będą poszukiwane przez pracodawców.

Aplikuj do 21 marca br.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ap_umcs_2023

 

W razie pytań proszę o kontakt z doradcą Santander Universidades, Klaudią Fordońską, tel: 510027308, e-mail: klaudia.fordonska@santander.pl

 

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.
 

 

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon Plakat informacyjny532.84 KB

WYDZIAŁY