Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility GRADUATION CEREMONY 2017 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

GRADUATION CEREMONY 2017

Po raz drugi w historii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się uroczyste zakończenie trzysemestralnych anglojęzycznych studiów na wydziałach: Nauk o Żywności i Żywieniu, Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach oraz Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu.

14 marca 2017 r., punktualnie o godz. 11.00, przy dźwiękach poloneza A-dur F. Chopina, w reprezentacyjnej sali im. Rungego, rozpoczęła się uroczystość absolutoryjna dla 34 absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, głównie z Chin oraz Ukrainy, Kamerunu, Bangladeszu, USA i Pakistanu.
W powitalnym przemówieniu JM Rektor, prof. dr hab. Jan Pikul, wyraził zadowolenie i satysfakcję, że przekazana przez naszych, uniwersyteckich nauczycieli wiedza pójdzie w świat. Otrzymany dyplom otwiera wam drogę do dalszej zawodowej lub naukowej kariery. Bądźcie ambasadorami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Karty absolutoryjne ukończenia studiów w poznańskiej przyrodniczej Alma Mater, wraz z drobnymi upominkami, wręczył JM Rektor w towarzystwie dziekanów, profesorów: Bożeny Danyluk, Piotra Ślósarza i Tomasza Kosiady.

Uroczystość absolutoryjną dla studentów - obcokrajowców zakończyło odśpiewanie Gaudeamus igitur.
Moderatorem uroczystości prowadzonej w języku angielskim była mgr inż. Małgorzata Frąckowiak z Działu Studiów i Spraw Studenckich UPP.

Tekst: Jerzy Lorych 
Foto: Maciej Szebiotko (Galeria)

WYDZIAŁY