Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Policealna Szkoła Przyrodnicza w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Policealna Szkoła Przyrodnicza w Poznaniu

Decyzją Prezydenta Miasta Poznania  z dnia 10 stycznia 2018r. udzielono pozwolenia na uruchomienie publicznej szkoły policealnej, której założycielem i organem prowadzącym jest Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Szkoła przeznaczona jest dla osób posiadających wykształcenie średnie lub średnie branżowe, umożliwiająca uzyskanie zawodu technika weterynarii oraz technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, dzięki kompetentnej i doświadczonej kadrze dydaktycznej oraz nowoczesnej, specjalistycznej infrastrukturze naukowo-badawczej i bazie doświadczalnej jest w pełni przygotowany do kształcenia w ww. zawodach, które wpisują się w profil działalności UPP oraz Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu. 

Dodatkowo powstanie Policealnej Szkoły Przyrodniczej w Poznaniu znacznie wzbogaci i uzupełni ofertę kształcenia na terenie miasta Poznania. Nowo utworzona jednostka rozpocznie swoją działalność 1 września 2018r. 

 

Dział Marketingu i Komunikacji

ZałącznikRozmiar
PDF icon Decyzja.pdf674.68 KB

WYDZIAŁY