Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility XXVI KONGRES STOWARZYSZENIA EKONOMISTÓW ROLNICTWA I AGROBIZNESU PT. "WYZWANIA DLA ROZWOJU AGROBIZNESU I OBSZARÓW WIEJSKICH" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

XXVI KONGRES STOWARZYSZENIA EKONOMISTÓW ROLNICTWA I AGROBIZNESU PT. "WYZWANIA DLA ROZWOJU AGROBIZNESU I OBSZARÓW WIEJSKICH"

W dniach 3-5 września 2018 r. odbędzie się XXVI Kongres Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu. w tym roku organizowany jest przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i wpisuje się w wydarzenia obchodów 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych oraz Uniwersytetu Poznańskiego. 

 

Kongres ma charakter konferencji cyklicznej, która co roku odbywa się w innym ośrodku akademickim w Polsce. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział około 150 naukowców oraz przedstawicieli praktyki gospodarczej z kraju i z zagranicy. 

 

Tegoroczny Kongres SERiA odbędzie się pod hasłem "Wyzwania dla rozwoju agrobiznesu i obszarów wiejskich".

 

W pierwszym dniu Kongresu przewidziane są sesje plenarne, w drugim - obrady w sekcjach problemowych, a w ostatnim - tematyczny wyjazd studyjny. 

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.seria.com.pl

 

Termin: 3-6 września 2019 r.

Miejsce: Hotel Poznański, Luboń k/Poznania

WYDZIAŁY