Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Magistrze, wygraj przyszłość! - konkurs | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Magistrze, wygraj przyszłość! - konkurs

W tym roku już po raz jedenasty świeżo upieczeni magistrowie mają szansę wziąć udział w konkursie „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Warunkiem jest obronienie pracy, która swoim tematem wpisałaby się we wciąż otwartą publiczną debatę dotyczącą polskiej marki narodowej, innowacyjności i konkurencyjności naszego kraju.

Trwa XI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Jak co roku czekamy na prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski. Prace można zgłaszać do 23 października 2017 r. Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł, publikacje i staże.

W konkursie wziąć udział mogą absolwenci, którzy obronili prace magisterskie nie wcześniej niż 1 stycznia 2016 r.

Na przestrzeni lat konkurs zyskał stałe grono współorganizatorów, partnerów i patronów, wśród których znalazły się ministerstwa, agencje rządowe, instytucje państwowe i media. Dzięki temu laureaci rokrocznie mają szansę zdobyć nie tylko nagrody finansowe, ale i odbyć prestiżowe staże, od których często zaczyna się ich zawodowa kariera.

Więcej informacji www.terazpolska.pl  

ZałącznikRozmiar
Plik Magistrze%2c wygraj przyszłość! (2).docx269.15 KB
Image icon XI EDYCJA KPM.jpg425.39 KB

WYDZIAŁY