Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Warsztaty dla studentów pt. Ja - Przedsiębiorca | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Warsztaty dla studentów pt. Ja - Przedsiębiorca

W ramach warsztatów  "Ja – Przedsiębiorca" organizowanych wspólnie przez Biuro Karier UPP oraz Urząd Marszałkowski zapraszamy chętnych studentów do udziału w spotkaniach.

W ramach warsztatów  "Ja – Przedsiębiorca" organizowanych wspólnie przez Biuro Karier UPP oraz Urząd Marszałkowski zapraszamy chętnych studentów do udziału w spotkaniach.

 

Spotkanie 1:

Chcę założyć własną firmę: motywacja do działania, jakie umiejętności do tego mi się przydadzą i co warto rozwijać, trendy, diagnoza potrzeb klientów, jak sprawdzić, czy mój pomysł jest dobry.

 

Spotkanie 2:

Do dzieła! – wykonanie mojej wizji cz. 1: Od czego zacząć budowanie firmy, Analiza wartości i unikatowość pomysłu, jak i dlaczego budować markę, best practice – prezentacja dwóch start-upów branżowych

 

Spotkanie 3:

Do dzieła! – wykonanie mojej wizji cz. 2: Elementy modelu biznesowego firmy, Story telling, sposoby finansowania pomysłów, jak radzić sobie z problemami w trakcie budowania firmy i podsumowanie.

 

Szczegóły i zapisy w Biurze Karier, ul. Wojska Polskiego 52 w godz. 7:00 – 15:00, kariera@up.poznan.pl

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami – zapraszamy na FB.

ZałącznikRozmiar
PDF icon plakat_ja-przedsiebiorca upp.pdf1.26 MB

WYDZIAŁY